Jarmark Wielkanocny już 25 marca.

Miło na Państwa poinformować, że 25 marca w Niedzielę Palmową odbędzie się kolejny Jarmark Wielkanocny. Jak co roku na iłżeckim rynku pojawią się stragany z niezwykle kolorowymi świątecznymi ozdobami. Zapewne będzie można również spróbować smakowitych potraw wielkanocnych przygotowanych przez lokalne koła gospodyń. Już tradycyjnie podczas jarmarku zostanie rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną, w którym mogą startować wspomniane wcześniej koła gospodyń oraz placówki oświatowe z terenu gminy Iłża. Szczegółowy regulamin konkursu niebawem opublikujemy na naszej stronie.
Wystawców zainteresowanych udziałem w jarmarku zapraszamy do kontaktu z Biurem Promocji, Funduszy Unijnych i Integracji Europejskiej Urzędu Miejskiego w Iłży pod telefonem 48 341 22 02 lub mail: promocja@ilza.pl. W sprawie konkursu prosimy o kontakt z Domem Kultury w Iłży, pod nr tel. tel.: 733 185 353.

Polecamy
Popularne artykuły
Strażacy otrzymali nowy sprzęt!105 urodziny Pani Marianny!Nowa targowica z Iłży

 Kamera - Rynek

... loading
Aby wpisać się na naszą listę mailingową proszę podać swój adres e-mail. Jeśli chcesz się wypisać wpisz ponownie swój adres.